Učenici Kolegija postignuli su izvrsne rezultate na županijskim natjecanjima u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje. Za sada su najuspješniji od njih, uz brojne predložene, pozvani na državnu razinu natjecanja u poznavanju matematike, talijanskog i francuskog jezika te vjeronauka, a na državnoj razini smotre Lidrano sudjeluje novinarska radijska emisija Iza virtualne zavjese.
Fizika
Eric Jerman 4. r.j.g. 2. mjesto; Mentor Gordana Radić Labinjan
Marko Pilat 3. r.k.g. 6. mjesto; Mentor Gordana Radić Labinjan
David Bratičić 3. r.k.g. 9. mjesto; Mentor Gordana Radić Labinjan
Hrvatski jezik
Dino Peruško 1. r.k.g. 2. mjesto; Mentor Orijana Paus
Bernarda Zoričić 1. r.j.g. 4. mjesto; Mentor Orijana Paus
Marina Depikolozvane 2. r.k.g. 4. mjesto; Mentor Sanja Depikolozvane
Nicol Martinović 3. r.j.g. 2. mjesto; Mentor Orijana Paus
Laura Lovrić 3. r.j.g. 7. mjesto; Mentor Orijana Paus
Lucija Pilat 3. r.k.g. 5. mjesto; Mentor Orijana Paus
Petra Kuhar 3. r.k.g. 9. mjesto; Mentor Orijana Paus
Brigita Roznbeker 3. r.k.g. 6. mjesto; Mentor Orijana Paus
Katarina Knežević 4. r.k.g. 6. mjesto; Mentor Sanja Depikolozvane
David Dragan 4. r.j.g. 4. mjesto; Mentor Sanja Depikolozvane
Povijest
Ines Rogović 2. r.k.g. 1. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Marijana Fable 2. r.k.g. 3. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Rajna Klaj 1. r.j.g. 4. mjesto; Mentor Sandra Sloković
Chatrin Dekleva 1. r.j.g. 5. mjesto; Mentor Sandra Sloković
Brigita Roznbeker 3. r.k.g. 4. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
David Rojnić 3. r.k.g. 5. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Petra Kuhar 3. r.k.g. 6. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Biologija
Ines Rogović 2. r.k.g. 4. mjesto; Mentor Martina Pulić Grabar
Dominik Rojnić 1. r.k.g. 5. mjesto; Mentor Martina Pulić Grabar
Talijanski jezik
Eric Jerman 4. r.j.g. 2. mjesto, pozvan na državno natjecanje; Mentor Sandra Sloković
Erik Gržinić 4. r.j.g. 2. mjesto, pozvan na državno natjecanje; Mentor Sandra Sloković
Franciska Ivić 4. r.j.g. 5. mjesto; Mentor Sandra Sloković
Francuski jezik
Maja Chiara Ertzbishoff Marovac 3. r.j.g. 1. mjesto, pozvana na državno natjecanje; Mentor Melani Radić
Leo Emanuel Bajrić 3. r.j.g. Francuski jezik 3. mjesto; Mentor Melani Radić
LIDRANO - predloženi za drržavnu razinu smotre:
Tia Turković 2. r.k.g. Novinarska radijska emisija predložena za državnu razinu; Mentor Kristina Varda
Anja Šterpin 2. r.k.g. Novinarska radijska emisija predložena za državnu razinu; Mentor Kristina Varda
Dino Peruško 1. r.k.g. Literarni rad predložen za državnu razinu; Mentor Orijana Paus
Marko Gashi 3. r.j.g. Novinarski rad predložen za državnu razinu; Mentor Orijana Paus
Grčki jezik
Leana Buršić 4. r.k.g. 1. mjesto; Mentor Milica Maligec
Lucija Pilat 3. r.k.g. 2. mjesto; Mentor Milica Maligec
David Rojnić 3. r.k.g. 3. mjesto; Mentor Milica Maligec
Nika Bulić 4. r.k.g. 3. mjesto; Mentor Milica Maligec
Katarina Knežević 4. r.k.g. 4. mjesto; Mentor Milica Maligec
Leticija Detin 4. r.k.g. 4. mjesto; Mentor Milica Maligec
Latinski jezik
Katarina Knežević 4. r.k.g. 4. mjesto; Mentor Sonja Ljubetić
Leticija Detin 4. r.k.g. 4. mjesto; Mentor Sonja Ljubetić
Nika Bulić 4. r.k.g. 6. mjesto; Mentor Sonja Ljubetić
Engleski jezik
Ines Rogović 2. r.k.g. 1. mjesto; Mentor Katarina Breščić Šegota
Marijana Fable 2. r.k.g. 2. mjesto; Mentor Katarina Breščić Šegota
Dominik Žgrablić 4. r.j.g. 3. mjesto; Mentor Katarina Breščić Šegota
Franciska Ivić 4. r.j.g. 5. mjesto; Mentor Katarina Breščić Šegota
Geografija
Dino Peruško 1. r.k.g. 2. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Laura Gržinić 1. r.j.g. 3. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Emil Sušanj 1. r.j.g. 4. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Juraj Unukić, 2. r.k.g. 3.mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Martina Černjul 2. r.k.g. 5. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Ines Rogović 2. r.k.g. 5. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Marijana Fable 2. r.k.g. 5. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Sven Štefanek 3. r.j.g. 5. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Martina Dujak 2. r.k.g. 8. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Matematika
Dino Peruško 1. r.k.g. pozvan na državnu razunu natjecanja; Mentor Gordana Radić Labinjan
Martina Dujak 2. r.k.g. ; Mentor Miranda Guštin
David Rojnić 3. r.k.g. ; Mentor Miranda Guštin
Ivan Rojnić 3. r.k.g.; Mentor Miranda Guštin
Eric Jerman 4. r.j.g. ; Mentor Miranda Guštin
Likovna umjetnost
Anamaria Kovačević 4. r.k.g. ; Mentor Eva Bulić
Vjeronaučna olimpijada - pozvani na državno natjecanje:
Veronika Šverko 3. r.k.g. ; Mentor Darko Kovačević
Tea Andrijević 2. r.k.g. ; Mentor Filip Celent
Nicol Scropetta 2. r.k.g. ; Mentor Filip Celent
Filip Mikolčević 1. r.k.g. ; Mentor Darko Kovačević